۱۳۸۷ دی ۲۵, چهارشنبه

تصاویر کیت ویسنلت حین دریافت جایزه ی گلدن گلوب

امروز جوایز سینمایی «گلدن گلوب» توزیع شد. جزییات مراسم را در سایت imdb خوانده می توانید؛ ولی برای مخاطب عادی افغان از میان برنده گان فقط نام کیت وینسلت اشنا است که او را به عنوان «دختر فلم تایتانیک» می شناسند. ویسنلت به خاطر بازی در فلم «راه انقلابی» (که در آن همبازی تایتانیک اش لیوناردو دی کا پریو هم حضور دارد) جایزه ی بهترین بازیگر زن سال را از آن خود کرد. من امروز بدون اینکه از این خبر مطلع باشم دی وی دی فلم «راه انقلابی» را از جاده نادرپشتون خریدم. امشب آن را می بینم و البته میدانم که نسخه ی قاچاقی فلم نه می تواند زیاد با کیفیت باشد.

عکس های وینسلت را حین دریافت جایزه مشاهده کنید. من عکس پوستر فلم Revolutionary Road را هم می گذارم که اگر اتقاقا در شهر دیدید بخرید.

۳ نظر:

 1. آقای کریمی!
  قلم شما توانا تر ازآن است که آنرابرای گویش صرفا هنری محدود کنی. من ادبیاتی ازاین دست، قلم شما، را عاشق بی آلایش ام. خواننده رجا مند است شمایی که در افغانستان زندگی میکنید اما از غرب وهنرش بهتر ازآنانی میدانید که در غرب اقامت دارند؛ دتس به سیاست هم ببرید!!بنده استعداد شمارا دودست درآسمان میستایم. توانا بمانید.

  پاسخحذف
 2. فیلم را یافتم. می بینم سر فرصت. اما راستش من نه از تایتانیک خوشم آمد و نه از این بانو در آن فیلم. شاید راه انقلابی دیدگاه مرا در مورد این هنرپیشه تغییر دهد.

  پاسخحذف
 3. ببنید این فیلم را و حس کنید طعم زیبای طبیعت بازیگری را.

  گاهی به شدت آدم میترسد که چرا "کیت" اینقدر در متن فیلم فرو رفته
  داستان قابل تاملی دارد که با اندکی تغییر میتوان به ملت خودمان تعمیمش داد.
  موفق باشید

  پاسخحذف